Cytaty

Zadzwoń do nas
018 444-63-36
Napisz do nas
sp_szczerez@poczta.onet.pl
Odwiedź nas
Szczereż 69, 33-390 Łącko
Zadzwoń do nas
018 444-63-36
Napisz do nas
sp_szczerez@poczta.onet.pl
Odwiedź nas
Szczereż 69, 33-390 Łącko

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

W związku z zawieszeniem zajęć do dnia 25 marca br. , zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Edukacji Narodowej razem z nauczycielami naszej szkoły intensywnie pracowaliśmy nad nową formą nauczania zdalnego.  Dla nas wszystkich jest to nowa sytuacja, a my jako nauczyciele staramy się wypełniać nasze godziny pracy starannie poprzez przygotowywanie materiałów lub kontakt z Rodzicami i Uczniami.

Materiały do pobrania dla Uczniów będą od teraz zawarte na dysku, do którego przekierowywać będzie poniższy link. Dysk zawiera podział na poszczególne przedmioty, a po kliknięciu – otwiera się folder, zawierający pliki dla danej klasy, który należy pobrać i postępować według wskazówek nauczyciela. Nowe ćwiczenia i zadania pojawiać się będą w dniu, kiedy w normalnych warunkach powinny odbywać się zajęcia według planu lekcji.

Zachęcamy uczniów do korzystania, pobierania oraz rozwiązywania zadań i ćwiczeń, które umożliwią powtórzenie oraz pogłębienie wiadomości z przedmiotów szkolnych. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że jeśli sytuacja ulegnie zmianie – zostaniecie o tym Państwo niezwłocznie poinformowani.

link:

https://drive.google.com/drive/folders/1LOp7m_9gaKsFXCfOvRAZEJcB1-1K1nvZ